THAS152M075AD0C
CAP ALUM 1500UF 20% 75V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
THAS152M075AD0C
THAS152M075AD0C Hakkında
THAS152M075AD0C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1500 µF kapasitesinde alüminyum elektrolitik kondansatördür. 75V rated voltage ile tasarlanmış olan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan Through Hole montajlı bir FlatPack paketleme özelliğine sahiptir. ±20% tolerans ile belirtilen kapasite değeri, 130mOhm ESR (120Hz'de) ve 2.6A ripple current (20kHz'de) kapasitesi sunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışan ve 105°C'de 5000 saat ömür garantisi veren bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 130mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.6 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 75 V