THA241M250AC0C
CAP ALUM 240UF 20% 250V FLATPACK
Üretici
WEC
Seri / Aile Numarası
THA241M250AC0C
THA241M250AC0C Hakkında
THA241M250AC0C, WEC tarafından üretilen 240 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, FlatPack kasa tipi ile Through Hole montaj için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür garantisi (-55°C ile +85°C işletme sıcaklığı aralığında) sunmaktadır. 120Hz'de 530mOhm ESR değeri ile 900 mA düşük frekans ve 1.53 A yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devreleri için kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 240 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 530mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.53 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V