THA231M200AB1C
CAP ALUM 230UF 20% 200V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
THA231M200AB1C
THA231M200AB1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen THA231M200AB1C, 230 µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan bu komponentin toleransı ±20%'dir. FlatPack paket tipinde Through Hole montajı destekleyen kondansatör, -55°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 5000 saat ömür garantisine sahiptir. 120Hz'de 800 mA ve 20 kHz'de 1.36 A ripple current kapasitesine sahip olan komponentin ESR değeri 120Hz'de 650mOhm'dur. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılan polar bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 230 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 650mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.36 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V