THA191M250AB1C
CAP ALUM 190UF 20% 250V FLATPACK
Seri / Aile Numarası
THA191M250AB1C
THA191M250AB1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen THA191M250AB1C, 190 µF kapasitansı ve 250 V nominal gerilimi ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. FlatPack kasa tipi ile through-hole montajını destekler. -55°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 5000 saat ömür süresi sağlayan bu bileşen, 120 Hz'de 800 mA ve 20 kHz'de 1.36 A ripple akım kapasitesine sahiptir. 650 mOhm ESR değeri ve ±20% tolerans belirtileriyle güç kaynakları, filtre devreler, enerji depolama ve sinyal bağlantı uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 190 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 650mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.36 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V