THA183M010AD0C
CAP ALUM 18000UF 20% 10V FLATPCK
Seri / Aile Numarası
THA183M010AD
THA183M010AD0C Hakkında
THA183M010AD0C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 18000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipinde FlatPack kasa stilinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 50mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen ve 20kHz'de 3.63A ripple akım taşıyabilme kapasitesine sahiptir. -55°C ile 85°C arasında çalışabilen kondansatör, 85°C'de 5000 saat ömür garantisiyle yapı kartlarında güç kaynağı filtreleme, darbe yükseltici devreleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 18000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 50mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.63 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.3 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V