TFPTL15L1501FL2B
THERMISTOR PTC 1.5K OHM 1% RAD
Seri / Aile Numarası
TFPTL15L1501FL2B
TFPTL15L1501FL2B Hakkında
Vishay Dale tarafından üretilen TFPTL15L1501FL2B, 1.5 kOhm nominal direnç değerine sahip radyal montajlı bir PTC (Positive Temperature Coefficient) termistördür. ±1% direnç toleransı ile yüksek hassasiyet sağlar. -55°C ile 70°C arasında çalışmaya uygun olan bu bileşen, maksimum 100 mW güç yeteneğine sahiptir. PTC termistörler sıcaklık arttıkça dirençleri artan özelliktedir ve sıcaklık kompenzasyonu, termal koruma, zaman gecikmesi, ısıtma elemanları ve sıcaklık sensörü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Through-hole montaj tipi ile standart PCB işlemleriyle entegre edilebilir.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Package / Case Radial
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 1.5 kOhms
Resistance Tolerance ±1%