TFPTL10L4700FL2B
THERMISTOR PTC 470 OHM 1% RADIAL
Seri / Aile Numarası
TFPTL10L4700FL2B
TFPTL10L4700FL2B Hakkında
Vishay / Dale tarafından üretilen TFPTL10L4700FL2B, 470 Ohm nominal direnç değerine sahip PTC (Pozitif Sıcaklık Katsayısı) termistördür. Through-hole radial kasa tipiyle PCB'ye montajı yapılır. ±1% direnç toleransı ile yüksek doğruluk sağlar. -55°C ile 70°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir ve maksimum 75 mW güç tüketimi özelliğine sahiptir. PTC termistörler, sıcaklık arttıkça direncinin artması özelliğinden yararlanarak aşırı akım koruması, ısıtma uygulamaları ve sıcaklık kompanzasyonu gibi elektronik devrelerde yer alır.
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 70°C
Package / Case Radial
Part Status Active
Power - Max 75 mW
Resistance @ 25°C 470 Ohms
Resistance Tolerance ±1%