TFPT1206L3300JV
THERMISTOR PTC 330 OHM 5% 1206
Seri / Aile Numarası
TFPT1206L3300J
TFPT1206L3300JV Hakkında
TFPT1206L3300JV, Vishay / Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC termistördür. 1206 (3216 Metric) paket formatında tasarlanan bu bileşen, 330 Ohm nominal dirençle ve ±5% tolerans aralığında çalışır. 25°C sıcaklıkta 330 Ohm değerine sahip olan komponent, -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Maksimum 125 mW güç tüketebilen bu PTC termistör, sıcaklık değişimlerine bağlı olarak dirençte meydana gelen değişimi kullanarak uygulamalarda sıcaklık ölçümü, sınırlama ve koruması sağlar. Elektronik cihazlarda aşırı sıcaklık koruması, self-limiting ısıtıcı uygulamaları ve sıcaklık sensörü olarak yaygın şekilde kullanılır.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Part Status Active
Power - Max 125 mW
Resistance @ 25°C 330 Ohms
Resistance Tolerance ±5%