TFPT1206L2700JV
THERMISTOR PTC 270 OHM 5% 1206
Üretici
Vishay / Dale
Paket/Kılıf
1206 (3216 Metric)
Seri / Aile Numarası
TFPT1206L2700J
TFPT1206L2700JV Hakkında
TFPT1206L2700JV, Vishay/Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC (Pozitif Sıcaklık Katsayılı) termistördür. 1206 (3216 Metric) SMD paketinde sunulan bu bileşen, 25°C'de 270 Ohm nominal direnç değerine ve ±5% toleransa sahiptir. -55°C ile +150°C arasında çalışan bu termistor, maksimum 125 mW güç tüketebilir. PTC termistörler sıcaklık arttıkça dirençleri de artan özelliklere sahiptir ve aşırı akım koruması, sıcaklık sensörü uygulamaları, ısıtma elemanları ve termal kontrol sistemlerinde yaygın olarak kullanılırlar. Aktif parça olarak temin edilmektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Part Status Active
Power - Max 125 mW
Resistance @ 25°C 270 Ohms
Resistance Tolerance ±5%