TFPT1206L2201FM
THERMISTOR PTC 2.2K OHM 1% 1206
Seri / Aile Numarası
TFPT1206L2201F
TFPT1206L2201FM Hakkında
TFPT1206L2201FM, Vishay / Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC termistördür. 2.2 kOhms nominal direnç değeri ile ±1% tolerans sınırında çalışır. 1206 (3216 Metric) SMD paketinde sunulan bu bileşen, -55°C ile 125°C arasında işletim sıcaklığı aralığında kullanılabilir. Maksimum 125 mW güç tüketimi ile sınırlandırılmıştır. PTC termistörler sıcaklığa bağlı olarak direncinin artma özelliği nedeniyle aşırı akım koruması, sıcaklık kontrol ve kompenzasyon uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün aktif statüdedir.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Part Status Active
Power - Max 125 mW
Resistance @ 25°C 2.2 kOhms
Resistance Tolerance ±1%