TFPT1206L1002DM
THERMISTOR PTC 10K OHM 0.5% 1206
Seri / Aile Numarası
TFPT1206L1002D
TFPT1206L1002DM Hakkında
TFPT1206L1002DM, Vishay Dale tarafından üretilen bir PTC termistördür. 10 kOhm nominal dirençle tasarlanan bu sensör, yüzey montajı (SMD) uygulamaları için 1206 paketinde sunulmaktadır. ±0,5% hassas direnç toleransı ile -55°C ile 150°C arasında çalışır. 125 mW maksimum güç tüketimiyle aşırı akım ve sıcaklık koruma uygulamalarında, devre koruma sistemlerinde ve sıcaklık kompenzasyonu gerektiren uygulamalarda kullanılır.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Part Status Active
Power - Max 125 mW
Resistance @ 25°C 10 kOhms
Resistance Tolerance ±0.5%