TFPT0805L4701FM
THERMISTOR PTC 4.7K OHM 1% 0805
Paket/Kılıf
0805 (2125 Metric)
Seri / Aile Numarası
TFPT0805L4701F
TFPT0805L4701FM Hakkında
TFPT0805L4701FM, Vishay / Dale tarafından üretilen 0805 SMD paket formatında PTC (Positive Temperature Coefficient) termistördür. 25°C'de 4.7 kΩ direnç değerine sahip olup ±1% tolerans ile üretilmektedir. Maksimum 100 mW güç tüketimi kapasitesine ve -55°C ile +125°C arasında geniş çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. PTC termistörler sıcaklık arttıkça dirençlerinin artan karakteristiğe sahip olduğundan, aşırı akım koruması, sıcaklık sensörü uygulamaları ve termal kontrol devrelerinde kullanılır. Surface mount teknolojisi ile otomatik üretim hatlarına uyumludur.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2125 Metric)
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 4.7 kOhms
Resistance Tolerance ±1%