TFPT0805L3901KZ
THERMISTOR PTC 3.9K OHM 10% 0805
Paket/Kılıf
0805 (2012 Metric)
Seri / Aile Numarası
TFPT0805L3901K
TFPT0805L3901KZ Hakkında
TFPT0805L3901KZ, Vishay/Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC termistördür. 3.9 kOhm nominal direnç değerine sahip bu bileşen, 0805 (2012 Metric) paket formatında sunulmaktadır. -55°C ile +150°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. ±10% direnç toleransı ile standart koşullarda karakterize edilen komponentin maksimum güç dağılımı 100 mW'tır. PTC termistörler, sıcaklık arttıkça dirençleri hızla artan özelliklere sahip olup, aşırı akım koruması, sıcaklık sensörleme ve ısıtma uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu bileşen artık üretilmemektedir (Obsolete).
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 3.9 kOhms
Resistance Tolerance ±10%