TFPT0805L3901JM
THERMISTOR PTC 3.9K OHM 5% 0805
Seri / Aile Numarası
TFPT0805L3901J
TFPT0805L3901JM Hakkında
TFPT0805L3901JM, Vishay / Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC termistördür. 3.9 kΩ nominal dirençle -55°C ile 150°C arasında çalışabilir. 0805 (2012 Metric) SMD paketinde sunulan bu bileşen, maksimum 100 mW güç tüketir ve ±5% direnç toleransına sahiptir. PTC termistörler sıcaklık arttıkça dirençleri artan ve sıcaklığa duyarlı elektronik bileşenlerdir. Aşırı akım koruması, sıcaklık sensörleme, motor koruma devrelerinde ve ısıl kontrol uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 3.9 kOhms
Resistance Tolerance ±5%