TFPT0805L3300KV
THERMISTOR PTC 330 OHM 10% 0805
Paket/Kılıf
0805 (2012 Metric)
Seri / Aile Numarası
TFPT0805L3300K
TFPT0805L3300KV Hakkında
TFPT0805L3300KV, Vishay/Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC termistördür. 0805 (2012 Metric) paket tipi ile sunulan bu komponent, 25°C'de 330 Ohm nominal dirençle çalışmaktadır. ±10% direnç toleransı ile tasarlanmıştır. -55°C ile 150°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir ve maksimum 100 mW güç tüketimi ile tasarlanmıştır. PTC (Pozitif Sıcaklık Katsayısı) termistörler, sıcaklık artışına bağlı olarak dirençleri artan sensörlerdir. Aşırı akım koruması, ısıl düzenleme, sıcaklık sensörü uygulamaları ve sıcaklık kompenzasyonu gibi alanlarda kullanılır. Bileşen Obsolete durumunda olup, yeni tasarımlarda alternatif ürün seçilmesi önerilir.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Obsolete
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 330 Ohms
Resistance Tolerance ±10%