TFPT0805L3300FM
THERMISTOR PTC 330 OHM 1% 0805
Paket/Kılıf
0805 (2125 Metric)
Seri / Aile Numarası
TFPT0805L3300F
TFPT0805L3300FM Hakkında
TFPT0805L3300FM, Vishay / Dale tarafından üretilen Surface Mount PTC (Positive Temperature Coefficient) termistördür. 330 Ohm nominal dirençe sahip bu bileşen, 0805 (2125 Metric) paketinde sunulmaktadır. ±1% direnç toleransı ile kesin uygulamalarda kullanılabilir. -55°C ile 125°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında 100 mW maksimum güç yönetebilir. PTC termistörler sıcaklık değişimlerine karşı duyarlı oldukları için, aşırı akım koruması, sıcaklık kompenzasyonu, sıcaklık ölçümü ve ısıtma uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Aktif durumdaki bu komponent, güvenilir ve ekonomik çözümler gerektiren endüstriyel ve tüketici elektroniği uygulamalarına uygundur.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2125 Metric)
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 330 Ohms
Resistance Tolerance ±1%