TFPT0805L1001JZ
THERMISTOR PTC 1K OHM 5% 0805
Paket/Kılıf
0805 (2012 Metric)
Seri / Aile Numarası
TFPT0805L1001
TFPT0805L1001JZ Hakkında
Vishay Dale tarafından üretilen TFPT0805L1001JZ, 0805 (2012 Metric) kasa tipi Surface Mount PTC termistördür. 25°C'de 1 kΩ nominal direnç değerine sahip olan bu bileşen, -55°C ile +150°C arasında çalışabilir ve maksimum 100 mW güç tüketebilir. ±5% direnç toleransı ile sağlanan termistör, sıcaklık ölçümü, sıcaklık koruması, inrush akım sınırlama ve termal duyarlı uygulamalarda kullanılır. Küçük boyutlu kasa, yüksek yoğunluklu PCB tasarımlarında ideal bir seçenektir.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 1 kOhms
Resistance Tolerance ±5%