TFPT0805L1000FV
THERMISTOR PTC 100 OHM 1% 0805
Paket/Kılıf
0805 (2125 Metric)
Seri / Aile Numarası
TFPT0805L1000F
TFPT0805L1000FV Hakkında
Vishay / Dale tarafından üretilen TFPT0805L1000FV, surface mount 0805 paketinde sunulan PTC (Positive Temperature Coefficient) termistördür. 25°C'de 100 Ohm direnç değerine sahip olup, ±1% tolerans ile karakterize edilmiştir. -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu bileşen, maksimum 100 mW güç tüketebilir. PTC termistörler sıcaklık arttıkça direnci önemli ölçüde artan termal sensörleri ifade eder ve genellikle aşırı akım koruması, sıcaklık telafisi, termik sensörlük ve zaman gecikmeli uygulamalarda kullanılır. Kompakt boyutu sayesinde yoğun entegrasyonun gerekli olduğu uygulamalara uygundur.
Mounting Type Surface Mount
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case 0805 (2125 Metric)
Part Status Active
Power - Max 100 mW
Resistance @ 25°C 100 Ohms
Resistance Tolerance ±1%