TCX650U075G1C
CAP ALUM 65UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX650U075G1C
TCX650U075G1C Hakkında
TCX650U075G1C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 65µF kapasitansına ve 75V nominal gerilime sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial montaj tipine sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 120 Hz'de 2.961Ω ESR değeri ve 419 mA düşük frekans ripple akımı ile filtreler, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve analog devreler gibi uygulamalarda yaygın olarak kullanılır. Through-hole montajı nedeniyle geleneksel PCB'lerde montaj için uygundur. -%10, +%75 tolerans aralığına sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 65 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 2.961Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 477.66 mA @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 419 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V