TCX561U075L2L
CAP ALUM 560UF 75V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX561U075L2L
TCX561U075L2L Hakkında
TCX561U075L2L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 560µF kapasitanslı, 75V rated voltajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, can tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. -55°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. 120Hz'de 115mOhm ESR değerine ve 2.491A ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerjilendirme uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Polarize bir kondansatör olup -10%, +75% tolerans değerine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 115mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.84 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.491 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V