TCX501U050G2C
CAP ALUM 500UF 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX501U050G2C
TCX501U050G2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen TCX501U050G2C, 500 µF kapasitans ve 50V nominal voltaj ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla bağlanır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılmaya uygun olarak tasarlanmıştır. 105°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantisi ve 155mOhm ESR değeri ile kararlı performans sunar.
Applications General Purpose
Capacitance 500 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 155mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.85 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.624 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 50 V