TCX471U030J1C
CAP ALUM 470UF 30V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX471U030J1C
TCX471U030J1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen TCX471U030J1C, 470 µF kapasitanslı ve 30V rated voltajlı axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponentin ESR değeri 120Hz'de 214mOhm olarak belirlenmiştir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömrü bulunan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve decoupling görevlerinde kullanılır. 120Hz'de 1.149A ve 2.4kHz'de 1.31A ripple current kapasitesine sahiptir. Polar yapıdaki bu komponentin toleransı -10%, +75% aralığındadır. Axial, Can paketlemesi ile sunulan bu ürün artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 214mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.31 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.149 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V