TCX302U030L3C
CAP ALUM 3000UF 30V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX302U030L3C
TCX302U030L3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen TCX302U030L3C, 3000 µF kapasitansa ve 30V nominal gerilime sahip axial kutulu alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'lere doğrudan lehimlenir. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 39mOhm ESR değeri ile düşük impedans sağlar. 120Hz'de 4.643A, 2.4kHz'de 5.29A ripple akım taşıyabilir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Ancak bu ürün üretimi durdurulmuş durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 3000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 39mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.29 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.643 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V