TCX272U030L2L
CAP ALUM 2700UF 30V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX272U030L2L
TCX272U030L2L Hakkında
TCX272U030L2L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 2700µF kapasitesi ve 30V devre voltajında çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. Axial, Can paketinde sunulan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. ESR değeri 43mOhm@120Hz olup, 4.091A ripple akım kabiliyetine (120Hz) ve 4.66A ripple akım kabiliyetine (2.4kHz) sahiptir. Tolans değeri -10%, +75% aralığında belirtilmiştir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 43mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.66 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 4.091 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 30 V