TCX182U025L1L
CAP ALUM 1800UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX182U025L1L
TCX182U025L1L Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen TCX182U025L1L, 1800 µF kapasitanslı ve 25V rated voltajlı bir alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial kasa tipi ile through-hole montajı destekleyen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -55°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. 71mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ve 2.91A ripple akım kapasitesi ile 2.4kHz'de çalışabilir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör, -10% / +75% tolerans aralığında üretilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 71mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.91 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.557 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V