TCX151T150J2L
CAP ALUM 150UF 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX151T150J2L
TCX151T150J2L Hakkında
TCX151T150J2L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 150µF kapasiteli 150V axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. 150V nominal gerilime sahip bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Düşük frekans (120Hz) ripple akımı 1.224A, yüksek frekans (2.4kHz) ripple akımı 1.4A'dir. 404mOhm @ 120Hz ESR değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Kutuplu bir bileşendir ve ±50% tolerans aralığı bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 404mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.4 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.224 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V