TCX102U040L1L
CAP ALUM 1000UF 40V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCX102U040L1L
TCX102U040L1L Hakkında
TCX102U040L1L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 1000 µF kapasiteli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 40V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu aksiyel paket kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışır. 2000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. 88mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen 2.29A düşük frekans ripple akımı ve 2.4kHz'de 2.61A yüksek frekans ripple akımını destekler. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. -10%/+75% tolerans aralığında bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 88mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.61 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.29 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 40 V