TCX101U075J1C
CAP ALUM 100UF 75V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TCX101U
TCX101U075J1C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen TCX101U075J1C, 100 µF kapasitans değerine ve 75V nominal gerilim ratingine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paketlemesi ile through-hole montajına uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına, 105°C'de 2000 saat ömür değerine ve -10%/+75% tolerans aralığına sahiptir. 120Hz'de 1.932Ω ESR değeri ve 654.36 mA @ 2.4 kHz ripple akım kapasitesi ile ses amplifikatörleri, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde uygulanabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.932Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 654.36 mA @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 574 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 75 V