TCG850T450N2L
CAP ALUM 85UF 450V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCG850T450N2L
TCG850T450N2L Hakkında
TCG850T450N2L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 85 µF kapasitanslı, 450V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Axial, Can paket tipinde through-hole montaj için tasarlanmıştır. 120 Hz'de 1.869 Ohm ESR değerine ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir. 85°C'de 1000 saat ömür karakteristiğine ve -10%/+50% tolerans değerine sahip ürün, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. 120 Hz'de 998 mA ve 2.4 kHz'de 1.25 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Not: Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 85 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 1.869Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.25 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 998 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V