TCG500T450N2C
CAP ALUM 50UF 450V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TCG500T450N2C
TCG500T450N2C Hakkında
TCG500T450N2C, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 50 µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış olan bu bileşen, axial montaj tipine sahiptir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 4.049 Ohm ESR değeri ve 1000 saat ömrü (85°C'de) ile güç kaynakları, audio amplifikatörleri, inverterler ve diğer yüksek voltaj uygulamalarında yer alan filtre ve destek kondansatörü olarak kullanılır. Through hole montajı nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında doğrudan entegre edilebilir. Bileşen üretimi sonlandırılmıştır (obsolete status).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 50 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 4.049Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 685 mA @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 548 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 450 V