TCG402U025L3C
CAP ALUM 4000UF 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCG402U025L3C
TCG402U025L3C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen TCG402U025L3C, 4000 µF kapasitansına ve 25V nominal voltajına sahip eksenel (axial) montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ESR değeri 57mOhm @ 120Hz olup, -40°C ile +85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 1000 saatlik ömür garantisi 85°C'de sağlanmaktadır. Düşük frekansta 3.827 A @ 120Hz, yüksek frekansta 4.36 A @ 2.4 kHz ripple akım kapasitesine sahiptir. Through hole bağlantı türü ile PCB tasarımlarında kullanıma uygundur. Kondansatör toleransı -10%, +75% aralığındadır. Ürün sürümlendirmesi bakımından artık üretilmemektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 4000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 57mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.36 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.827 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +75%
Voltage - Rated 25 V