TCG301T200N2C
CAP ALUM 300UF 200V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCG301T200N2C
TCG301T200N2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen TCG301T200N2C, 300 µF kapasitanslı ve 200 V rated voltajlı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ESR değeri 120 Hz'de 517 mOhm olup, 120 Hz'de 1.977 A ripple akımına dayanabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 1000 saat ömür garantisi sunar. Kapasitans toleransı -10% ile +50% arasındadır. Güç kaynakları, filtre ve depolama uygulamalarında kullanılır. Parça statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 300 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 517mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.47 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.977 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 200 V