TCG251T150L2C
CAP ALUM 250UF 150V AXIAL
Paket/Kılıf
Axial
Seri / Aile Numarası
TCG251T150L2C
TCG251T150L2C Hakkında
Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen TCG251T150L2C, 250µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 150V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Axial, Can paketlemesi ile through-hole montaj tipi sunan bu kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 284mOhm ESR değerine sahip olup, 120Hz'de 1.439A ve 2.4kHz'de 1.67A ripple akım kapasitesi vardır. 85°C'de 1000 saat yaşam süresi ile endüstriyel ve tüketici elektronik uygulamalarında kullanılabilir. Kapasitans toleransı -10%/+50% aralığındadır. Ürün statüsü obsolete olarak işaretlenmiştir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 250 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 284mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Axial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.67 A @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.439 A @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V