TCG101T150J1L
CAP ALUM 100UF 150V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TCG101T150J1L
TCG101T150J1L Hakkında
TCG101T150J1L, Cornell Dubilier Electronics tarafından üretilen 100µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 150V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Axial montaj türüne sahip olan bu through-hole komponenti, -40°C ile 85°C arasında çalışabilmektedir. 696mOhm ESR değeri ile 120Hz'de ölçülen, 748mA düşük frekans ripple akımı ve 2.4kHz'de 867.68mA yüksek frekans ripple akımı kapasitesine sahiptir. 85°C'de 1000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. -10%, +50% tolerans aralığında tasarlanmış olan bu kondansatör, güç kaynakları, amplifikatörler ve endüstriyel elektronik cihazlarda yaygın olarak uygulanmaktadır. Parça durumu obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 696mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 867.68 mA @ 2.4 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 748 mA @ 120 Hz
Tolerance -10%, +50%
Voltage - Rated 150 V