TBE1V470MCD1LW
CAP ALUM 47UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1V470MCD1LW
TBE1V470MCD1LW Hakkında
Nichicon TBE1V470MCD1LW, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörü, 35V rated gerilim ile otomotiv uygulamaları için tasarlanmıştır. Axial montalaj tipi, through-hole konfigürasyonunda sunulan bu polar kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (125°C'de) özelliğine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve voltaj düzenleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V