TBE1V220MAD1LY
CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1V220MAD1LY
TBE1V220MAD1LY Hakkında
Nichicon TBE1V220MAD1LY, 22 µF kapasitanslı 35V rated axial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ile üretilmiş olup, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir. 125°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Automotive uygulamalarında kullanım için tasarlanmıştır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir. Eski ürün statüsüne sahip olmasından dolayı stok sınırlı olabilir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V