TBE1V220MAD1LV
CAP ALUM 22UF 20% 35V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1V220MAD1LV
TBE1V220MAD1LV Hakkında
Nichicon TBE1V220MAD1LV, 22 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans ve axial through-hole montaj tipi özelliğine sahiptir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saatlik yaşam süresi belirtilmektedir. Otomotiv uygulamalarında kullanım için tasarlanmış bu polar kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak yer alır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications Automotive
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V