TBE1HR47MAD1LV
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1HR47MAD1LV
TBE1HR47MAD1LV Hakkında
Nichicon TBE1HR47MAD1LV, 0.47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış, ±20% tolerans değerine sahiptir. Axial, Can paketlemesi ile Through Hole montaj türüne uygun olan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen kondansatör, 125°C'de 2000 saatlik ömrü ile tanımlanmıştır. Polar yapısı sayesinde güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Bileşenin üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V