TBE1H4R7MAD
CAP ALUM 4.7UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1H4R7MAD
TBE1H4R7MAD Hakkında
Nichicon TBE1H4R7MAD, 4.7 µF kapasitesi ve 50V rated voltage'a sahip axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Automotive uygulamaları için tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saatlik ömür süresi garantilidir. ±20% tolerans değeri ile standart endüstriyel uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devrelerinde ve sinyali düzenleme işlevlerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications Automotive
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V