TBE1H2R2MAD1LS
CAP ALUM 2.2UF 20% 50V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1H2R2MAD1LS
TBE1H2R2MAD1LS Hakkında
Nichicon tarafından üretilen TBE1H2R2MAD1LS, 2.2 µF kapasitans değerine sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim rating'ine sahip bu kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışır ve 125°C sıcaklıkta 2000 saatlik yaşam süresine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanıma uygundur. Axial, Can paket türündeki bu kondansatör through-hole montajı destekler ve kutupludur (polar). Şu an üretimi sonlandırılmış durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 2.2 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V