TBE1E330MAD1LY
CAP ALUM 33UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1E330MAD1LY
TBE1E330MAD1LY Hakkında
Nichicon tarafından üretilen TBE1E330MAD1LY, 33 µF kapasitanslı axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile tasarlanmış olan bu bileşen, ±20% tolerans değerine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 125°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtrasyonu, decoupling ve energy storage amaçlarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle, doğru kutuplar ile devreye bağlanması gerekir.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V