TBE1E101MCD1LZ
CAP ALUM 100UF 20% 25V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1E101MCD1LZ
TBE1E101MCD1LZ Hakkında
TBE1E101MCD1LZ, Nichicon tarafından üretilen axial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100 µF kapasitansa ve 25 V nominal gerilime sahip bu polar kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen komponentin çalışma sıcaklığı -40°C ile 125°C arasında değişmektedir. 125°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür özelliğine sahip olan bu kondansatör, through-hole montajı desteklemektedir. Güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Bileşenin üretimi sonlandırılmıştır (obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V