TBE1C471MCD1LZ
CAP ALUM 470UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1C471MCD1
TBE1C471MCD1LZ Hakkında
Nichicon TBE1C471MCD1LZ, 470µF kapasitanslı, 16V rated voltage'a sahip axial tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan takılabilen bu polarize kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışmaktadır. 125°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi bulunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, düşük frekans sinyal işleme ve zaman gecikmesi uygulamalarında kullanılır. Axial, can kasa tipindedir. Ürün statüsü obsolete'dir.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V