TBE1C470MAD1LY
CAP ALUM 47UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1C470MAD1LY
TBE1C470MAD1LY Hakkında
Nichicon TBE1C470MAD1LY, 47 µF kapasitansa sahip axial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile tasarlanan bu polar kondansatör, -40°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilen komponen, otomotiv uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme alanlarında kullanılır. Through hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur. Axial can paket tasarımı kompakt ve güvenilir bağlantı sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V