TBE1C101MCD1LZ
CAP ALUM 100UF 20% 16V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1C101MCD1LZ
TBE1C101MCD1LZ Hakkında
Nichicon TBE1C101MCD1LZ, 100µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olup ±20% toleransa sahiptir. Through hole montaj tipi ile axial, can paketinde sunulmaktadır. -40°C ile 125°C arasında çalışabilen bu bileşen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 125°C'de 2000 saat ömür vaadesi bulunmaktadır. Polar yapısı nedeniyle polaritesi gözlenerek bağlanmalıdır.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V