TBE1A330MAD1LV
CAP ALUM 33UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1A330MAD1LV
TBE1A330MAD1LV Hakkında
Nichicon TBE1A330MAD1LV, 33 µF kapasitanslı, 10 V rated voltage ile çalışan axial tipte alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür süresi 125°C'de tasarlanmıştır. -40°C ile +125°C arasında stabil çalışma sağlayan bu bileşen, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtrelemesi, sinyal işleme devrelerinde ve zaman sabitleme uygulamalarında kullanılır. Axial, Can package ile kompakt tasarım sunar.
Applications Automotive
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V