TBE1A101MAD1LV
CAP ALUM 100UF 20% 10V AXIAL
Seri / Aile Numarası
TBE1A101MAD1LV
TBE1A101MAD1LV Hakkında
Nichicon TBE1A101MAD1LV, axial konfigürasyonda 100 µF kapasitansı ve 10V nominal voltajı olan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türüne sahip bu komponent, -40°C ile 125°C arasında çalışmaktadır. 125°C'de 2000 saat ömür süresi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve polar özelliği ile güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Otomotiv uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Axial, can paket tipi ile karakterize edilen bu bileşen, legacy sistemlerde de kullanılabilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V