T9GV5L24-15
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 15V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T9GV5L24
T9GV5L24-15 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen T9GV5L24-15, 20 amper kontakt kapasitesine sahip genel amaçlı SPDT (1 Form C) güç rölesidir. 15VDC bobinle çalışan, 60mA bobini akımı ile tasarlanan bu röle, non-latching tipi olup 11,25VDC'de işletilmesi gerekir ve 1,5VDC'de serbest bırakılır. AgSnO kontakt malzemesi ile 480VAC'ye kadar anahtarlama yapabilir. Through-hole montajı destekler, 15ms işletme ve 22ms serbest bırakma sürelerine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. Sealed - Flux Protection sınıflandırmasıyla endüstriyel uygulamalar, kontrol sistemleri ve otomasyonda kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 60 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 15VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 11.25 VDC
Must Release Voltage 1.5 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Part Status Active
Relay Type General Purpose
Release Time 22 ms
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 480VAC - Max