T9GV1L14-15
RELAY GEN PURPOSE SPST 30A 15V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T9GV1L14
T9GV1L14-15 Hakkında
T9GV1L14-15, TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen genel amaçlı güç rölesinin özellikleridir. 15VDC bobinle çalışan bu rölede, 30A kontakt akımı kapasitesi bulunmaktadır. SPST-NO (1 Form A) kontakt yapısında tasarlanan bileşen, 480VAC'ye kadar anahtarlama voltajını destekler. AgSnO (Silver Tin Oxide) kontakt malzemesi ile yüksek güvenilirlik sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilen bu rölede, çalışma süresi 15ms, bırakma süresi 22ms olup, 11.25VDC ile çalışması ve 1.5VDC'de serbest bırakılması sağlanmıştır. 60mA bobinlik akımla beslendiği, Class B isolasyon sınıfına sahip ve flux korumalı sealed yapısı bulunan rölede, PC pin uyumlu through-hole montajı uygulanır. Endüstriyel kontrol, otomasyon ve enerji yönetimi uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 60 mA
Coil Insulation Class B
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 15VDC
Contact Form SPST-NO (1 Form A)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 30 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 11.25 VDC
Must Release Voltage 1.5 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Seal Rating Sealed - Flux Protection
Switching Voltage 480VAC - Max