T9GS5L24-12
RELAY GEN PURPOSE SPDT 20A 12V
Paket/Kılıf
Seri / Aile Numarası
T9GS5L24
T9GS5L24-12 Hakkında
TE Connectivity Potter & Brumfield tarafından üretilen T9GS5L24-12, 20A kontakt kapasitesine sahip genel amaçlı SPDT (Single Pole Double Throw) rölesdir. 12VDC bobinle çalışan bu rölede 75mA işletim akımı gerekmektedir. AgSnO (Gümüş Kalay Oksit) kontakt malzemeyle maksimum 480VAC komütasyon gerçekleştirebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışan ve fully sealed tasarımına sahip bu röle, sanayi kontrol sistemleri, otomasyon uygulamaları, aydınlatma kontrol, motor kontrol ve güç dağıtım sistemlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. 15ms işletme ve 22ms serbest bırakma süresi ile hızlı anahtarlama gerektiren uygulamalara uygundur.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Coil Current 75 mA
Coil Insulation Class F
Coil Type Non Latching
Coil Voltage 12VDC
Contact Form SPDT (1 Form C)
Contact Material Silver Tin Oxide (AgSnO)
Contact Rating (Current) 20 A
Mounting Type Through Hole
Must Operate Voltage 9 VDC
Must Release Voltage 1.2 VDC
Operate Time 15 ms
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Seal Rating Sealed - Fully
Switching Voltage 480VAC - Max